Loader

TRANSİT VİZE

Vize almak istediğiniz ülke için randevu alımı zorunluluğu ve parmak izi verme zorunluluğu 25.09.2014 sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Vize başvurusu yapmadan önce randevu alma zorunluluğu vardır.  Randevu almak için Randevu formunu doldurunuz yada 0850 304 84 92 arayınız.

‘’Bir transit geçiş vizesi asıl gidilecek ülkenin farklı olması durumunda geçici kısa süreli bir vizedir’’.

Başvuru yapılacak ülke üzerinden farklı bir ülkeye seyahat ediyor ve aşağıdaki gereklilikleri karşılıyor iseniz, transit vize tipine başvurabilirsiniz:

  • Başvuru sahibi asıl gideceği ülkeye vizesiz giriş yapabiliyor ise gidiş amacını onaylayan ve vizeden muaf olduğunu gösteren belgeler örn: davetiye, otel rezervasyonu, vatandaşlık belgeleri gayrimenkul belgeleri vs. ibraz etmek zorundadır.

Aktarma yapacağınız noktadaki ülkenin transit vize isteyip istemediğini araştırın ya da 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi edininiz.

Randevu oluşturmak randevu formunu doldurmanız veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi
Back To Top