Loader

TLS CONTACT

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  … ………. NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

TLScontact

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevu almayan başvuru sahiplerinin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

İngiltere vizesi ve İsviçre vizesi başvurularının yapıldığı, parmak izinin alındığı konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş özel bir kurumdur. TLScontact vize başvuru merkezleri Ankara ve İstanbul’da hizmet vermektedir. TLScontact vize başvurularında randevusuz işlem kabul edilmemektedir. TLScontact İsviçre ve İngiltere vize başvuruları için randevu saatinden evrakların eksiksiz olmasında vize başvurularını kabul etmektedir. İngiltere başvuruları başvuru öncesi Online Application oluşturması gereklidir. Bu işlem firmamız tarafından sağlanmaktadır. 6 sayfa olan bu formda seyahat sebebimizin iyi anlatılması vize almamızı kolaylaştırırken aksi halde yeşil pasaportunuzda olsa red alabilme ihtimaliniz çok yüksektir. Bu sebeplerden ötürü profesyonel bir destek almanız sizi maddi ve manevi kayıptan kurtaracaktır. Başvuru öncesinde her türlü soru ve işlemlerinizde yardımcı olabilmekteyiz. Bu sebeplerden dolayı Firmamız ile başvuru gerçekleştiren vatandaşlarımız güvenilir bir başvuru imkanı sunulur ve vize onay olma olasılığını yükseltir. 

TLScontact ofisleri Tüm Türkiye genelinde Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

 

 

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almadan işlem gerçekleşmeyecektir. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92  numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya randevu formunuzu doldurmanız gerekmektedir. Randevularınıza gelirken randevu mektubu unutulmamalıdır.

Back To Top