Loader

TİCARİ VİZE

Vize almak istediğiniz ülke için randevu alımı zorunluluğu ve parmak izi verme zorunluluğu 25.09.2014 sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

TİCARİ VİZE

Ticari amaçlı vize başvurusunda gelecek olan davetiyede başvuru sahibinin gidiş amacı, görevi,

seyahat sebebi, yer ve mekan bilgileri, seyahat süresi eksiksiz belirtilmelidir. Örnek ticari davetiye talebi için 0850 304 84 92  numaradan ücretsiz destek alınız.

Ticari amaçlı ziyaretiniz için kısa süreli ( short time)  veya uzun süreli(long time) vize başvurusu yapabilirsiniz. İlk defa vize başvurusunda bulunacak iseniz vize talebiniz size gönderilen davetiye tarihi aralığında onaylanacaktır. Sonrasında gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurularınızda daha uzun süreli vize talebinde bulunabilirsiniz. Eğer önceki vize başvurularınızda parmak izi uygulamasına girmiş iseniz başvuruya gelmenize gerek kalmadan uzaktan işlem yapılabilir. Ticari amaçlı ziyaretleriniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurularınızda randevu alımı zorunludur randevusuz başvuru gerçekleştiremezsiniz.

Ticari amaçlı vize başvurusunda bulunurken yoğunluğunu göz önünde bulundurarak seyahat tarihinden en az 25 gün öncesinde randevu alınız, evraklarınız kontrol ettirildikten sonra başvuru yapınız.

Not: Ticari Amaçlı vize başvurusunda firmamız Aracı bir kurum olup işlem sağlamak için 0850 304 84 92  numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

Randevu oluşturmak Randevu formunu doldurmanız veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi
Back To Top