Loader

ORANGE VİZE

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92   NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

 

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir. Randevunuzu oluşturmak için  0850 304 84 92   numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da Randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

ORANGE VİZE

Randevu almayan başvuru sahiplerinin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuru ve randevu alımı için 0850 304 84 92    numaralı hattımızdan bize ulaşmanız yeterlidir

Macaristan vizesi, Norveç vizesi, Portekiz Schengen vizesi ve Slovenya Schengen vizesi başvurularını kabul eden vize işlem merkezi olan Orange, bu ülkelere kısa süreli seyahat edecek kişilerle Konsolosluğun arasındaki koordinasyonu sağlamakla yetkilendirilmiş bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve ikameti Türkiye olan üçüncü ülke vatandaşlarının kısa süreli vize işlemlerini yürütmektedir.

Orange vize merkezinin Türkiye genelinde ayrı görev bölgesi bulunmamaktadır. Macaristan’ı kısa süreli seyahat edecek başvuru sahipleri Türkiye’nin neresinde olursa olsun başvurularını Orange İstanbul Ofisinden yapabilmektedir.  

Orange vize ofisleri Tüm Türkiye genelinde Ankara ve İstanbul olmak üzere 2 ofiste hizmet vermektedir.

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir.  Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu almak zorunludur. Randevunuzu oluşturmak için0850 304 84 92   numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız. Randevularınıza gelirken randevu mektubunuzu unutmayın.

 

Back To Top