Loader

KOSMOS

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92   NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

 

 

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Firmamız aracılığı ile randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92  numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu formunuzu doldurmanız gerekmektedir.

 

KOSMOS

 

Kosmos, İstanbul Yunanistan Başkonsolosluğu ile çalışan KONSOLOSLUK ADINA VİZE BAŞVURULARINI KABUL EDEN, Vize başvuru işlemleri için hazırlanılan evrakların teslimi ve parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi, pasaportun başvuru sahibine teslimi görevini gerçekleştiren ticari amaçlı bir şirkettir.

 

Kosmos Vize Hizmetleri Yunanistan seyahatleri için yalnız İstanbul ve çevresinde yaşayan (Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çanakkale, Düzce, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Trabzon, Yalova, Zonguldak) başvuru sahipleri adına giriş yapmak amacıyla vize başvurusunda bulunanlara yardımcı olmak için kurulmuş bir firmadır.

Back To Top