Loader

iDATA

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmemektedir. Başvurunuzu gerçekleştirmek için randevu oluşturmanız gerekir. Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da Randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir. Randevularınıza katılım sağlarken randevu mektubunuzu beraberinizde getirmeniz gerekmektedir.

Almanya ve İtalya için vize başvuruları başvuru tarihinden maksimum 90 Gün önce yapılmalıdır..

Seyahat süreleri 90 günden kısa olan başvuru sahipleri Almanya ve İtalya vizesi için vize başvurularını Almanya Konsolosluğu ve İtalya Konsolosluğu yerine fahri konsolosluk olarak görevlendirilmiş ve görevi itibari ile başvuru ve evrak kabul işlemi yapan İdata ( Fahri konsolosluk )  firmasından işlem yapmaktadır. 2014 yılı eylül ayından itibaren İData için parmak izi zorunluluğu getirilmiştir. Bizimle iletişime geçildiği zaman başvurunun nitelikli bir şekilde yürütülmesi sağlanır. İşlemlerinizin başlaması için gerekli olan ilk aşama bizimle iletişime geçilmesidir, ilk aşama bu olmakla birlikte işlemlerinizin başlaması için numaradan ulaşıp 0850 304 84 92  randevu almalısınız ya da randevu talebi oluşturmalısınız. Bunun nedeni randevusuz başvuru  yapılamıyor olmasıdır. Randevu talebi oluşturulduktan sonra ikinci ve en önemli adım olan evrak listesinin düzenlenmesi aşaması vardır. Müşteri temsilciniz size hazırlanması gereken evrakların listesini e-mail ya da iletişim numaranız üzerinden iletecek ardından ise randevunuz dan 3 gün öncesinde kontrolünü yaparak hatasız bir işlem yapmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde eksik evrak nedeniyle red almanız ya da randevu tarihinde işlem yapamamanız nedeniyle yaşayacağınız maddi ve manevi zararların önüne geçilmiş olacaktır. Evrak kontrolü aşamasından sonra başvurunun son aşaması olan evrak teslimi aşaması kalmaktadır. Bu aşamayı da tamamladıktan sonra vize başvurunuz sonuçlandığında size irtibat numaranızdan ya da mail yoluyla bilgi verilecektir.

YASAL UYARI: Firmamız bir konsolosluk veya fahri konsolosluk ile anlaşma içerisinde değildir. Örn: İData, Vfs Global, Orange Vize, TlsContact vs.

Vize Başvuru Merkezi
Back To Top