Loader

EĞİTİM & ERASMUS VİZESİ

 

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  … ………. NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

 

EĞİTİM VİZESİ ( Education )

 

Eğitim durumuna göre İhtiyacınız olan vize tipinin belirlenmesi ve gerekli olan randevu girişinizin sağlananabilmesi  için ………..…numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da randevu için bilgilerinizi bize iletmeniz gerekir. Size özel müşteri yetkisi tarafından dönüş sağlanacaktır, uygun vize tipiniz hakkında ve vizeniz için hazırlanması gerekli olan detaylı evrak bilgisi tarafınıza aktarılacaktır.

‘’Erasmus Vizesi , Ulusal vize  başvurusu için lütfen tıklayınız.’’

Eğitim vizesinin kapsamı; lise, üniversite, erasmus, doktora, dil okulları ve stajdır. Eğitim vizesi 90 günü aşmayan ve 90 gün üzeri (ulusal) eğitim vizesi olmak üzere ikiye ayrılır. Eğitim vizelerinde bağlı olduğunuz elçilikler, başkonsolosluklar, konsolosluklar veya fahri konsolosluklar tarafından randevu zorunluluğu bulunmaktadır . İlgili olduğunuz eğitim grubunuza göre vize alanınız ve randevu girişleriniz deneyimli müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Eğitim vizeleri konusunda deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Eğitim vizelerinde yurtdışındaki okul, kurs vb. kurumlardan kabul belgelerinizin gelmesine rağmen yapmış olacağınız yanlış başvuru sonucunda eğitim vizeniz red alabilmektedir. Eğitim vizeleri farklı kategorilerdeki vizelerle karıştırılmaktadır. Eğitim vizesinde de diğer hazırlanması gereken evrakların doğru belirlenip ve eksiksiz ve detaylı bir şekilde oluşturulması gerekmektedir.

Lisans, yüksek lisans ve staj  vizeleri için de sizden talep edilen gerekli evrakları orijinal ve eksiksiz bir şekilde hazırlama zorunludur. Bazı detayları eksik ya da sahte evrak işlemlerinde mesuliyet kabul edilmediği gibi gerekli mecralarda işlem başlatılır kişiler için eğitim vizesi alınırken Avrupa’da ki eğitim görülecek okulun kabul kâğıdı başvuru sırasında mutlaka olmalıdır

Yapmanız gereken şey yanı ilk adım olarak bizi aramanız veya sistemden randevu talebinde bulunarak ya da giriş yaparak işlemlerinizi başlatmak olacaktır. Randevusuz başvuruyla işlem yapamayacağı gibi evraklarında eksik ya da hata olan başvurularında onay alması mümkün değildir. Bu doğrultu ele alındığında Eğitim vizesi alabilmek için bizi aramanız ve profesyonel destek almanız gerekmektedir. Yetkili müşteri temsilciniz sisteme bilgilerinizi girecek ardından size özle hazırlamanız gereken  evrak listesini ileterek randevunuzu oluşturacaklardır. Bu sayede hatasız ve eksiksiz başvuru yaparak erasmus vizesi alabilecek ve Avrupa’da okuma hayalinize kavuşabileceksiniz. Başvuru yaptıktan sonraki süreç te başvuru kadar önemli olmak ile beraber eğitim veya erasmus vizesi almanız için önemlidir.

Erasmus için yapılan başvurunun tam olması yanı eksiksiz olması yetkili müşteri temsilcinizin süreç boyunca yönlendirmesi ve süreç boyunca aklınızda bulunan soru ve soru işaretlerinizin yanıtı için bizi arayabilirsiniz Aksi takdirde yapacağınız başvuru ve evrak sürecinde firmamız çalışanları hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Erasmus vizesi gibi uzun sure ve detaylı evrak isteyen başvurularda profesyonel destek alarak başvuru yapmanız hem başvurunun olumlu sonucu hem zaman kaybı yaşamamanız yanı hem maddi hem manevi olarak kolaylık sağlamaktadır.

Back To Top