Loader

DUBAİ VİZESİ

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Seyahat tarihinizden önce vize başvurunuzu gerçekleştirmek için Randevu formunu doldurmanız  veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Dubai vize başvurularınızda şahsen başvuruya gitmenize gerek yoktur. Başvurularınız şirketimiz tarafından online olarak gerçekleştirilir. İlk aşama olarak randevunuz oluşturulur müşteri temsilciniz gerekli evrak listesini tarafınıza iletecektir. Vizeniz için gerekli evrak listesini e-mail yoluyla bize ulaştırdığınız takdirde onay sürecine sunulacaktır.

Dubai vize başvuru formlarını tarafımızdan temin edebilirsiniz.

  • Kısa Süreli Dubai Turistik Vizesi: Tek girişli ve çok girişli olmak üzere iki çeşit seyahat olanağı sağlamaktadır. Başvuru sahipleri Dubai’de toplam 30 gün konaklama hakkı sağlar.
  • Uzun Süreli Dubai Turistik Vizesi: Tek girişli ve çok girişli olmak üzere iki türde seyahat hakkı sağlamaktadır. Başvuru sahipleri Dubai’de toplam 90 gün konaklama hakkı sağlar.

Dubai vize başvurunuz için Randevu formunu doldurunuz.

Randevunuzu oluşturmak için 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya randevu formunuzu doldurmanız yeterlidir.

VİZE BAŞVURUNUZ İÇİN İZLEMENİZ GEREKEN İŞLEM SIRASI

  • Gerekli Başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.
  • Başvuru sahiplerinden İstenilen gerekli evrakları tamamlayınız. (Tarafımızdan temin edilir.)
  • Tamamlamış olduğunuz evrakları e-mail yoluyla tarafımıza iletiniz.

 

 

Vize Başvuru Merkezi
Back To Top