Loader

ÇALIŞMA VİZESİ

Vize almak istediğiniz ülke için randevu alımı zorunluluğu ve parmak izi verme zorunluluğu 25.09.2014 sonrası getirilmiştir.

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  0850 304 84 92 NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve Türkiye’de ön lisans ve lisans öğrenimi için verilen ikamet izinleri hariç, herhangi bir sebebe istinaden en az “altı ay (6)” süreli ikamet izni almış ve iznin süresi sona ermemiş olan yabancılar için yurt dışında çalışacakları meslek grubu ve bu meslek grubuna ilişkin bir davetiye, kabul mektubu var ise yetkili konsolosluktan hizmet alarak başvuru yapabilirler.

Başvuru gerçekleştireceğiniz ülkeye ait iş ve çalışma vizesi kapsamında gerekli (kişi ye özel düzenlenen) tüm bilgileri deneyimli müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 0850 304 84 92 numaralı hattımızdan ulaşabilir veya tıklayarak randevu formunuzu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz randevu formunuzdan tarafınıza ulaşarak gerekli bilgi ve işlemleri etkin bir şekilde sağlayacaktır.

Randevu oluşturmak randevu formunu doldurmanız veya “0850 304 84 92 ″ telefon numarasından müşteri yetkilisine ulaşabilirsiniz.

 

Vize Başvuru Merkezi
Back To Top