Loader

BLS INTERNATIONAL

NOT: RANDEVUNUZU OLUŞTURABİLMEK İÇİN PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA OLMALIDIR EĞER PASAPORT BİLGİLERİNİZ YANINIZDA DEĞİL İSE  … ………. NUMARALI HATTIMIZDAN SİSTEME KAYDINIZI BIRAKINIZ. 

 

‘’Randevusuz olarak başvuru merkezine gelmeniz durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir’’

. Firmamız aracılığı ile Randevunuzu oluşturmak için ………………numaralı hattımızdan bize ulaşmanız ya da Randevu formunuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

BLS INTERNATIONAL

Türkiye’de bulunan ve dünyanın dört bir yanında İspanya seyahati gerçekleştirecek vatandaşlarımıza diplomatik görevler için vize, pasaport, konsolosluk, atama ve apostil hizmetleri için dış kaynak sunumu konusunda İspanya konsolosluğunun yetkilendirdiği başvuru merkezidir. Ocak 2017 tarihinden itibaren Vfs Global üzerinden yapılan İspanya vize başvuruları artık BLS International İspanya vize başvuru merkezlerinde işlemlerini gerçekleştirmektedir. BLS Ankara, BLS Gaziantep, BLS İzmir ve BLS İstanbul vize başvuru merkezi Türkiye’de İspanya vize başvurularını kabul etmektedir.

 

İspanya vize başvurusunda bulunmadan önce, başvuru sahibinin hangi tip vizeye başvurması gerektiğine karar vermelidir. ( Uzun süreli, Kısa süreli, Erasmus vb.)

İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu almanız, randevu günü ve saatinde de evraklarınızı eksiksiz teslim etmeniz büyük önem arz etmektedir. Detaylı bilgi için ……………..numaralı hattımızdan bizi arayınız.

 

Konsolosluk adına gerçekleşen her işlem İspanya vize başvuru merkezi BLS International tarafından sağlanır. Vize başvuru işlemleri için hazırlanılan evrakların teslimi, parmak izi alımı, dosyanızın elçiliğe teslim edilmesi ve pasaportun başvuru sahibine teslimi görevi ile tek yetkili kurumdur. İspanya Vize başvuru öncesinde mutlaka randevu alınız, randevusuz başvurunuz kabul edilmeyecektir.

 

 

Back To Top